Witamy na stronie Zakładu Usług Projektowo - Budowlanych RA-MA sc

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej:
- adaptacje projektów domów,
- projekty domów indywidualne na życzenie w pełnym zakresie branżowym i koncepcją w formie wizualizacji,
- nadzór budowlany w tym funkcja kierownika budowy,
- przygotowanie warunków przyłączeniowych,
- projekty przyłaczy,
- opracowanie świadectw energetycznych,
- utrzymanie książek obiektów budowlanych i inne
- pełny zakres usług z zakresu budownictwa.
- Dojeżdżamy na miejsce.

Posiadamy ekipy budowlane świadczące kompleksowe usługi z zakresu budownictwa indywidualnego, przemysłowego, specjalistycznego wszystkich branż budowlanych i instalacyjnych.

Posiadamy uprawnienia do kierowania, nadzorowania i kontrolowania budów i robót budowlanych oraz uprawnienia do sporządzania projektów w zakresie rozwiązań konstrukcyjno – budowlanych oraz projektów w zakresie rozwiązań architektonicznych.

Pracownia prowadzi działalność projektową w zakresie kompleksowych projektów inwestycji budownictwa ogólnego, mieszkaniowego i przemysłowego oraz projektów architekturywnętrz.

Specjalizujemy się m.in. w projektowaniu obiektów
użyteczności publicznej - hotelowych, biurowych, handlowo usługowych, gastronomicznych, oświatowo – dydaktycznych – łącznie z projektami wystroju wnętrza.
Ponadto wykonujemy projekty osiedli i budynków mieszkalnych zarówno wielorodzinnych jak i jednorodzinnych.

Projekty wykonujemy na licencjonowanym wielostanowiskowym oprogramowaniu komputerowym ARCON umożliwiającym m.in. śledzenie rzeczywistego trójwymiarowego obrazu projektowanego obiektu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz - od momentu rozpoczęcia prac koncepcyjnych aż do zakończenia projektu, WSPÓŁPRACUJĄCYM Z POSIADANYMI PROGRAMAMI KONSTRUKCYJNYMI .